Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 150617
Wynik wyszukania: 150617

Jak sprawić, aby Twój pokój wyglądał nowocześnie, ciekawie i niebanalnie? Oto pytanie, które pada najczęściej podczas aranżowania wnętrza od podstaw lub zmieniania jego obecnego wystroju. Oprócz możliwości zastosowania w pomieszczeniu oryginalnych dekoracji oraz intrygujących akcesoriów, warto zainteresować się również fototapetami 3D. Dlaczego? Nowoczesne, lekkie i świeże motywy doskonale podkreślają charakter aranżacji, czyniąc ją niepowtarzalną i oryginalną. Ponadto, nadruk z dużą, trójwymiarową grafiką doskonale nadaje się do optycznego powiększania niewielkich wnętrz.

Jednym z najciekawszych trendów w architekturze wnętrz jest stosowanie fototapet 3D. Są one rewelacyjną ozdobą ścian, która z powodzeniem zastępuje tradycyjne tapety z jednym, monotonnym wzorem. Trójwymiarowy obraz dodaje każdemu pomieszczeniu głębi i dzięki temu sprawi, że Twój pokój wyda się znacznie większy, niż jest w rzeczywistości. Różnorodne wzornictwo fototapet 3D nawiązuje do rozmaitych dziedzin tematycznych (np. nauka, architektura, motoryzacja czy też sztuka pop-art), dzięki czemu wybrana fototapeta idealnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak również w lokalu użytkowym, np. w biurze, w restauracji lub pubie, czy też w poczekalni przychodni lekarskiej. Wyjątkowa głębia nadruku sprawia, że fototapety 3D wyglądają jak realistyczne obrazy i mogą stanowić ciekawy akcent na wybranej ścianie. Zastosowanie tak intensywnej i dużej grafiki w pomieszczeniu wymaga jednak pewnych przemyślanych zabiegów.

W celu wyeksponowania wybranej grafiki, warto pozostałe ściany utrzymać w jednym, neutralnym kolorze – najlepiej takim, który jest obecny na wybranej fototapecie 3D, aby dodatkowo do niej nawiązać i uczynić całość bardziej jednolitą. Jeżeli na nadruku dominuje intensywna lub wręcz agresywna barwa, można ją stonować, np. beżem lub szarością. Dobór dodatkowych akcesoriów, takich jak lampa czy dywan, można przeprowadzić, kierując się taką samą zasadą. Wszystko powinno do siebie pasować zarówno pod względem kolorystycznym, jak również i tematycznym.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->