Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Dlaczego warto zamawiać u nas?

  1. Serwis fototapeta24.pl jest własnością firmy prosper24.pl . Od 12 lat na rynku - ogromne doświadczenie w druku cyfrowym. Największa firma reklamowa w województwie lubuskim. Jesteśmy producentem z pełnym zapleczem - nie zlecamy wykonania druku gdziekolwiek poza naszą firmę. Korzyść - rozmowa czy korespondencja z osobą u źródła. Gdyby zdarzyła się reklamacja - rozpatrujemy ją - zgodnie z zamieszczonym regulaminem - bez zwłoki i w razie potrzeby wykonujemy pracę ponownie.

  2. W przeciwieństwie do wielu serwisów i dostawców działamy całkowicie legalnie. Każdorazowa realizacja zlecenia oznacza opłacenie praw autorskich do zdjęcia lub grafiki. Nie wspieramy szarej strefy.

  3. Nie płacisz za przeskalowanie czy kadrowanie zdjęcia - wykonujesz to przed zleceniem podając "własne wymiary". Podczas realizacji zlecenia możesz dopasować każdą grafikę do Twoich indywidualnych oczekiwań. Kadrowanie i pozycjonowanie druku - jeszcze przed przekazaniem zamówienia pozwala mieć absolutną pewność, że nie przepłacisz choćby złotówki a grafika będzie dopasowana w 100% do Twoich potrzeb.

  4. Wysoka jakość materiałów do druku. Materiały na których drukujemy są dedykowane do zastosowań jakie oferujemy. Oznacza to brak niespodzianek przy aplikacji. Fototapeta - specjalny papier PVC - idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę, papier na plakaty - o wysokiej gramaturze 200 g/m2, Canvas na obrazy – wysokiej jakości naturalne włókno lniane powlekane jednostronnie do nadruku, folia do wykonania naklejek wysoka jakość którą zapewnia największy europejski producent folii do druku firma Oracal.

  5. Opakowanie - każdy wydruk jest pakowany w odrębne specjalnie do tego przeznaczone opakowanie. Z tego tytułu nie pojawia się problem uszkodzeń w transporcie.

  6. Wysoka jakość i krótkie terminy realizacji oraz ścisła kontrola jakości są dla nas codziennością.

Wybierz zdjęcia z galerii poniżej:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 609 009 488 w godzinach od 08:00 do 20:00 - 7dni w tygodniu

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia