Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

O Nas

Fototapeta24.pl jest wiodącym serwisem internetowym który od 2010 r. nieprzerwanie, terminowo dostarcza do klientów - najwyższej jakości produkty drukowane na indywidualne zamówienie, ekologiczną technologią Latex HP.

Drukujemy od ponad 15 lat.

Posiadamy jedną z najlepiej funkcjonujących drukarni wielkoformatowych w kraju a zarazem jedną z zauważalnych na dziś w Europie Drukarnię Wielkoformatową Prosper.

Poza korzystną, najwyższą pozycją firmy reklamowej w regionie od zawsze chcieliśmy posiadać własne produkty z których moglibyśmy być dumni. Od zawsze też, chcieliśmy drukować ekologicznymi farbami o wyjątkowej jakości - tak aby klient kupując wydruk do wnętrza miał wrażenie, że grafika ścienna oddaje jak najwierniej rzeczywistość a grafika nie tylko zdobi, ale prawdziwie inspiruje!

Nasze założenia okazały się wykonalne od kiedy tylko pojawiły się maszyny drukujące w technologii Latex HP. Pierwsza prezentacja nastąpiła na Targach Drupa 2008 w Dusseldorfie. Będąc tam z wizytą - w odpowiedzi na zaproszenie HP - zapoznaliśmy się z jakością druku, muszę przyznać dość dziwnej maszyny która nawet nie miała gotowej obudowy. Jak się okazało HP wyciągnęło maszynę z działu badawczo rozwojowego i zaprezentowało ją światu. Jakość odejmowała mowę. Bezwonny druk z rozpiętością barwną która robiła ogromne wrażenia na każdym kto zapoznawał się z jej możliwościami. Zapragnęliśmy nabyć taką maszyną do naszego parku produkcyjnego. Celem było wykonywanie najlepszych dostępnych wydruków na zamówienie. Do roku 2008 nie było zadowalającej nas technologii druku do wnętrz. Wreszcie - niewiele ponad rok po premierze pierwszej z maszyn - zakupiliśmy naszą HP LX600 . Zapotrzebowanie na tak wysoką jakość okazało się adekwatne do możliwości produkcyjnych. W krótkim czasie nabyliśmy kolejne dwie maszyny drukujące w niezrównanej do dziś technologii Latex HP.

W międzyczasie w związku z założeniem terminowych dostaw indywidualnych zleceń zakupiliśmy i zainstalowaliśmy system do zarządzania drukarnią wielkoformatową. Jak pokazuje praktyka jesteśmy w stanie sprostać każdej ilości zamówień i nadal wywiązywać się z terminów każdego z klientów który nam zaufał.

Dziś opinie o naszym serwisie są odzwierciedleniem naszych wartości.

  • Przyjazności zarówno dla klienta jak i dla drukarza.
  • przyjazności produktów wobec ekologii
  • wiodącej trwałości wydruku
  • terminowości realizacji każdego zlecenia
  • bezkompromisowej jakości i wierności barwnej
  • świetnej obsłudze klienta
  • indywidualnemu podejściu klienta.
  • a ponad wszystko:
    wykonywanie produktów które prawdziwie inspirują naszych klientów.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów. Gwarantujemy najwyższe zaangażowanie w wykonywaną pracę i zadowolenie klienta z dokonanego zakupu.

Zespół fototapeta24.pl

Złóż zamówienie i czekaj na kuriera.

Wybierz zdjęcia z galerii poniżej:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 609 009 488 w godzinach od 08:00 do 20:00 - 7dni w tygodniu

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia