Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Opis produktów

Fototapeta - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku


Fototapeta


212 g/m2, matowy, wysokiej jakości fotorealistyczny papier powlekany lateksem, dedykowany do wewnętrznych wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet. Sposób klejenia znajdą Państwo w PORADNIKU.

Fototapety których krótszy z boków ma więcej niż 150 cm, drukujemy w częściach. Docinanie na specjalnym trymerze daje Państwu pewność równego klejenia na styk gdzie nie będzie widać łączeń. Fototapety, których wysokość jest większa niż 260 cm, drukowane są z zakładkami i tak też powinny być klejone.

Materiał (papier bez nadruku), dzięki specjalnej lateksowej strukturze jest wodoodporny dzięki temu nie rozciąga się, nie ulega rozdarciu a narożniki się nie wywijają.

Przy aplikacjach w miejscach publicznych (pubach, restauracjach, sklepach) czy też w kuchni, przedpokoju czy łazience polecamy laminowanie wydruku specjalną folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności fototapety.

Opcję laminowania należy zaznaczyć podczas składania zamówienia przy konfiguracji produktu.

Fototapety, których wysokość jest większa niż 260 cm, drukowane są z zakładkami. Wyjątek stanowią fototapety laminowane, które (oprócz indywidualnych ustaleń) drukowane są na styk i tak też powinny być klejone.


Plakat - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku


Plakat


Papier na plakaty - o wysokiej gramaturze 200 g/m2, powlekany, do druku zdjęć i grafik z dużym nasyceniem kolorystycznym.

Krótszy bok plakatu nie powinien mieć większych wymiarów niż 150 cm, długość nawet znacznie powyżej 260 cm.


Obraz - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku


Obraz


Canvas na obrazy – wysokiej jakości płótno lniane z niewielką domieszką syntetyków, powlekane jednostronnie do nadruku, zadrukowane i naciągnięte na drewniany blejtram lub wykonaną z płyty MDF ramę. Grubość obrazu 3,0 cm. Jeśli długości boków obrazu nie są zakończone na 5 lub 0 (np. 72 cm, 96 cm), czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Informujemy, iż krosna - blejtramy do obrazów są produkowane na wymiar określony przez Państwa. Jeśli zależy Państwu na błyskawicznej dostawie proponujemy wybrać wymiary standardowe z listy poniżej: 20, 30, 40, 45, 50, 60, 70, 75, 80, 90, 100, 105, 120, 130, 150 cm Oto przykłady wymiarów standardowych: 75x150 cm ; 40x150 cm ; 80x130 cm ...

W przypadku wymiarów których nie ma na liście wykonamy krosno na Państwa specjalne zamówienie - bez jakiejkolwiek dopłaty. Jednak w takim przypadku możliwym jest wydłużenie czasu realizacji całego zamówienia o 2-3 dni robocze wobec standardu. Niezależnie od wybranych wymiarów otrzymają Państwo wysokiej jakości obraz, który przez długie lata będzie zachwycał wspaniałymi nasyconymi i trwałymi kolorami oraz estetyką wykonania.


Naklejka lub inaczej nazywana fototapeta samoprzylepna - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii drukuu


Naklejka


Folia samoprzylepna matowa - wysokiej jakości, którą zapewnia największy europejski producent folii do zadruku niemiecka firma Oracal. Warstwę kleju zabezpiecza papier silikonowy usuwany podczas aplikacji.

Naklejka przeznaczona jest do oklejania powierzchni idealnie gładkich i czystych, takich jak fronty meblowe, gładkie płyty, drzwi czy szkło.

Przy aplikacjach w kuchni czy miejscach publicznych (pubach, restauracjach, sklepach) polecamy laminowanie wydruku specjalną przezroczystą folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności naklejki czy fototapety.

Naklejki, których krótszy z boków ma więcej niż 150 cm, drukujemy w częściach. Naklejki w częściach drukowane są z zakładkami.

Wybierz zdjęcia z galerii poniżej:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 609 009 488 w godzinach od 08:00 do 20:00 - 7dni w tygodniu

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->