Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Gwarancja najwyższej jakości

Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w druku wielkoformatowym wyselekcjonowaliśmy gamę materiałów dedykowanych do danego rodzaju produktów - producentami podłoży są takie firmy jak światowy potentat Hewlett Packard, europejski lider Oracall oraz nowoczesna amerykańska firma Intelicoat. Do produkcji tak wyjątkowych produktów jak fototapety, obrazy, naklejki i plakaty używamy najnowocześniejszej na świecie - znanej z niezrównanej jakości barw - technologii Latex HP. Zaawansowany technologicznie park maszynowy zapewnia niezrównaną dokładność wykonania każdego zlecenia. Dbamy o każdy centymetr druku aby w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.


Blisko 40 milionów zdjęć

Nasza galeria to przebogaty zbiór zdjęć, grafik i ilustracji, których jakość umożliwia wydruki w dużych formatach. Aby ułatwić wyszukiwanie zdjęcia podzielone są na tematyczne kategorie; do przeszukiwania globalnej galerii można również wykorzystać wyszukiwarkę hasłową znajdującą się w prawym górnym rogu strony.


Gwarancja terminowej wysyłki

Średni czas realizacji zamówienia w serwisie fototapeta24.pl wynosi około 3 dni. Standardowy deklarowany czas realizacji to 1 do maksymalnie 6 dni roboczych. Zlecający wybiera tryb dostawy Express 1-2 dni lub standard 3-4 dni robocze. Realizację zlecenia rozpoczynamy natychmiast po zaksięgowaniu pełnej wpłaty za zlecenie. Za zakończenie realizacji zamówienia uważa się dzień wysyłki gotowego produktu na adres wskazany przez klienta. Za wyjątkiem sytuacji przewidzianych w Regulaminie, gdy termin dostawy przekroczy wyżej określone ramy czasowe, koszt wysyłki poniesiony przez Klienta zostanie zwrócony na wskazane przez Niego konto.


EkoDruk

Drukujemy z użyciem najnowocześniejszej na świecie, certyfikowanej, bezpiecznej dla zdrowia technologii Latex HP, której zalety zostały docenione na całym świecie. Nie tylko ze względu na ekologiczne tusze wodne, ale także trwałość wspaniałych barw, bezwonność wydruków, brak substancji lotnych powodują, że opisana technologia nie ma sobie równych. Tusze lateksowe są w 100% bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, czego dowodem są zamieszczone na stronie serwisu certyfikaty jednostek naukowo badawczych. Nasze wydruki cieszą niezrównaną rozpiętością barwną, stosowane są zarówno w domach jak i lokalach użyteczności publicznej, w pubach, restauracjach, a także w szpitalach, przychodniach oraz szkołach. Poprzez dbałość o ekologię i bezpieczeństwo produkcji sprzyjamy środowisku naturalnemu i budujemy zdrowszą, lepszą przyszłość.

Wybierz zdjęcia z galerii poniżej:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 609 009 488 w godzinach od 08:00 do 20:00 - 7dni w tygodniu

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia