Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Fototapety, obrazy i naklejki - Do pokoju młodzieżowego

Wynik wyszukania: 82232
Wynik wyszukania: 82232

W życiu każdego rodzica przychodzi taki czas, gdy musi pogodzić się z tym, że jego ukochana pociecha nie jest już małym dzieckiem, lecz stała się nastolatkiem. W tym szczególnym dla każdego rodzica okresie wiele rzeczy diametralnie się zmienia – przede wszystkim wystrój pokoju, który nie stanowi już królestwa małej księżniczki czy rakiety przyszłego kosmonauty, lecz staje się jedynym miejscem na ziemi, w którym nastolatek może do woli manifestować swoją osobowość. Aby mu to umożliwić, podczas remontu uwzględnij przede wszystkim jego indywidualne upodobania i gust.

Jednym z ciekawszych sposobów udekorowania wnętrza jest umieszczenie na jednej ze ścian realistycznej fototapety. Do pokoju młodzieżowego pasuje wiele motywów. Szczególną uwagę przykuwają na przykład na różnorodne motywy muzyczne, koncertowe, sportowe i motoryzacyjne. Najlepiej, aby grafika przedstawiała obiekt, który jednoznacznie kojarzy się z zainteresowaniami młodego człowieka.

Chcąc jak najlepiej dopasować fototapetę do pokoju młodzieżowego, zastanów się, jaki efekt chcesz przy okazji osiągnąć. Jeżeli pomieszczenie jest małe, możesz je w ten sposób optycznie powiększyć – wystarczy, że resztę ścian pomalujesz na jednolity, jasny lub pastelowy odcień i dopasujesz do tego również graficzną fototapetę w jasnych, pasujących do wystroju barwach. Jeśli zaś dysponujesz dużym wnętrzem, możesz nieco zaszaleć, decydując się np. na dwie fototapety oraz zestawianie kontrastujących ze sobą kolorów – np. bieli i czerni, szarość szarości i czerwieni, błękitu i pomarańczu. Daj się porwać własnej wyobraźni!

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->