Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 12325821
Wynik wyszukania: 12325821

Motyw cegieł na ścianie to klasyka gatunku – już w latach 90’ podobny wzór był modny, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Nurtem w architekturze wnętrz, który w szczególności ceni ten motyw, jest industrializm. Polega on na łączeniu ze sobą elementów surowych, kojarzących się jednoznacznie z fabryką – np. stoliki i fotele wykonane z drewnianych palet, ozdoby ścienne w postaci sieci miedzianych rurek, surowy beton i gołe cegły zamiast kolorowych tapet. Im bardziej surowo, tym lepiej – oto motto wielbicieli tego nurtu.

Jeśli podoba Ci się styl industrialny, jednak nie masz ochoty decydować się na tak diametralne zmiany na poziomie architektury wnętrz, możesz zastosować styl mieszany, dozując tylko pewne elementy zaczerpnięte z upatrzonych przez siebie nurtów. Jak to osiągnąć w przypadku ścian? Gołe cegły są zimne, łatwo osadza się na nich kurz, który ciężko wyczyścić. Można jednak zastosować doskonały zamiennik, jakim jest efektowna i realistyczna fototapeta. Cegły w formie printu są wiernym odwzorowaniem prawdziwego materiału, zatem świetnie stworzą iluzję optyczną i wytworzą w pomieszczeniu odpowiedni, pożądany przez Ciebie klimat. Fototapeta stanowi doskonałą bazę do dalszego urządzania wnętrza w upatrzonym stylu.

Jak wygląda realistyczna imitacja w przypadku fototapety? Cegła cegle nierówna, dlatego do wyboru są różne warianty kolorystyczne, wersje z obdartym do połowy tynkiem, a nawet klasyczny gres, będący w naturze również koszmarnym zbieraczem kurzu – w przypadku tapety, sprzątanie nie stanowi najmniejszego problemu.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->