Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 526313
Wynik wyszukania: 526313

Wielkie Jabłko, stolica nowoczesności, a także miejsce, w którym spełnia się wielki, amerykański sen. Kto z nas nie marzył o Nowym Jorku? Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odbyć swojej wielkiej wycieczki za ocean, możesz wprowadzić odrobinkę nowojorskiego stylu do własnego mieszkania lub domu. Pomocna w tym celu będzie nowoczesna fototapeta. Nowy Jork jest popularnym motywem, który często gości w stylowych wnętrzach.

Wystarczy odrobina fantazji, by sprawić, że jedna ze ścian salonu, kuchni, sypialni lub nawet łazienki nagle ożyje pod wpływem wielkomiejskiego oddechu! Kultowe motywy, takie jak nowojorskie żółte taksówki, Statua Wolności czy Manhattan, mogą już dziś ożywić wybrane pomieszczenie. Jak sprawić, aby niebotyczne drapacze chmur nie przyprawiły Ciebie i Twoich bliskich o zawrót głowy? Wystarczy umieścić grafikę na jednej, centralnej ścianie wnętrza – całą resztę zaś pokryć farbą w kolorze, który dominuje na zdjęciu, np. betonowej szarości lub subtelnego beżu. Wkomponowana w taki sposób fototapeta zostanie w odpowiedni sposób wyeksponowana i będzie stanowić znakomitą ozdobę wnętrza. Wisienką na torcie staną się również dopasowane dodatki, które mogą w poważny lub zabawny sposób nawiązać do nowojorskiego stylu.

W ten sposób możesz zaaranżować praktycznie każde wnętrze, nadając mu indywidualny charakter odpowiednio dobraną fototapetą. Nowy Jork to popularny motyw również w lokalach restauracyjnych oraz biurowych – jeśli więc taki posiadasz i zastanawiasz się właśnie nad remontem – smukłe wieżowce doskonale uzupełnią jego wystrój.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->