Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 11760
Wynik wyszukania: 11760

Orchidea to jedna z najpiękniejszych i najchętniej uprawianych w gospodarstwach domowych roślin kwitnących. Egzotyczna nazwa potrafi oczarować od pierwszego jej wypowiedzenia, zaś zapach tych kwiatów zapiera dech w piersiach nawet najbardziej wybrednym wielbicielom zieleni.

Choć jest chętnie hodowana w wielu mieszkaniach i domach, może stanowić równie piękny element dekoracyjny także w postaci zdjęcia – np. w formie wyjątkowej fototapety . Orchidea to dość wymagający kwiat, oczekujący od nas troskliwego pielęgnowania i wyjątkowego traktowania. O roślinę widniejącą na tapecie nie trzeba dbać, a zawsze wygląda tak świeżo, jak gdyby dopiero co specjalnie dla Ciebie rozkwitła. Kolorystyka pięknych płatków orchidei może być rozmaita – od białej po fioletową, również w wersji z kolorowymi plamkami. Najpopularniejszym ubarwieniem tego kwiatu jest jednak klasyczny róż z widocznymi żyłkami i nieco ciemniejszym środkiem.

Jak wkomponować fototapetę w całość wnętrza, aby wydobyć z niej pełnię uroku? Najlepiej zastosować kolorowe zdjęcie tylko na jednej ścianie, resztę zaś pokryć jednolitym kolorem w jasnym, pastelowym odcieniu, nawiązującym do tych występujących na orchidei – np. barwą przypominającą bardzo rozbielony jogurt jagodowy lub budyń malinowy. Ponieważ orchidea może mieć również jasną, kremową barwę – taką grafikę z łatwością zestawisz z dowolnym kolorem. Wybierając fototapetę, warto pamiętać również o tym, że możesz ciekawie połączyć graficzny wizerunek orchidei z żywym kwiatem.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->