Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 219991
Wynik wyszukania: 219991

Nowoczesne wnętrza zamieszkiwane przez młode osoby stylizowane są często w taki sposób, aby nie mogły pozostać niezauważone. Odważne kolory, śmiałe wzory, niecodzienne połączenia pozornie skrajnych motywów i stylów – oto kwintesencja aranżacji popularnych wśród młodzieży. Motyw, który jest chętnie stosowany ze względu na to, że doskonale wpisuje się w kanony podobnych trendów, to graffiti. Fototapety z tym charakterystycznym wzorem są chętnie stosowane zarówno w pokojach nastolatków, jak i w mieszkaniach studenckich.

Z czym zestawić ten pozornie trudny motyw? Wzór graffiti może wydawać się dominujący, szczególnie jeśli pragniesz go umieścić w niewielkim pokoiku. Istnieją jednak sprawdzone triki stosowane z powodzeniem przez zawodowych dekoratorów wnętrz. Jest wiele sposobów na ujarzmienie nawet najbardziej jaskrawego wzoru – np. skonfrontowanie go z neutralnymi kolorami pozostałych powierzchni w pomieszczeniu. W tak subtelnej oprawie wybrany wzór będzie odpowiednio wyeksponowany. Ponadto zestawisz ze sobą w modny sposób dwie kolorystyczne skrajności – a o to właśnie w tym wszystkim chodzi!

Ciekawym zadaniem będzie również dopasowanie dodatków uzupełniających styl pomieszczenia, w którym zastosujesz wybrany wzór fototapety. Graffiti jest motywem, który doskonale łączy się z akcesoriami utrzymanymi w stylu nowoczesnym, np. futurystyczną lampą w formie kolorowych sześcianów. Nietuzinkowym pomysłem jest również zestawienie tego motywu z dodatkami rodem z lat 90’ z – np. szalonej dyskotekowej kuli.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->