Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 165451
Wynik wyszukania: 165451

Nieskończoność, zapierająca dech w piersiach przestrzeń, chłód i przerażające piękno. Potęga kosmosu jest bez wątpienia jednym z najciekawszych motywów, jakie można zastosować w wystroju wnętrz. Fotografie wykonane z kosmicznej perspektywy, ukazujące zarówno Ziemię, jak i pozostałe planety, Słońce, galaktyki lub tajemnicze statki, wzbudzają respekt, ale i podziw wobec majestatycznego kosmosu. Fototapeta okazuje się idealnym miejscem dla takich widoków. Jeśli umieścisz ją na wybranej ścianie w Twoim salonie lub pokoju dziennym, będzie niesamowitym źródłem inspiracji i zachwytu każdego dnia.

Motyw kosmiczny to doskonała propozycja nie tylko dla osób zafascynowanych ogromem galaktyki, które marzą, by pewnego dnia udać się w rejs statkiem kosmicznym. Jest to również nie lada gratka dla tych, którzy wolą ten tajemniczy świat podziwiać na ekranie kinowym, w telewizji oraz w książkach… a także na własnej ścianie! Amatorzy beletrystyki i kina science-fiction będą wniebowzięci – dosłownie i w przenośni.

Przy urządzaniu pomieszczenia warto pamiętać o tym, że motyw ten charakteryzuje się przeważnie bardzo ciemną kolorystyką. Dobrze jest zatem zadbać o odpowiednie rozjaśnienie pozostałych ścian, na których nie będzie fototapety. Kosmos należy do ciekawych wyzwań dla osób aranżujących wystrój mieszkania, pozwala bowiem na różne interpretacje tematyczne, a także na małe szaleństwa. Całość można na przykład uzupełnić ciekawymi akcesoriami, takimi jak oryginalna lampa w kształcie rakiety kosmicznej, lub dodatkami wystylizować domowe biuro na gabinet rodem z siedziby NASA.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->