Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Aranżacja - Szkoła z inspiracją

Ściany bez wyrazu na stałe wpisały się w obraz klasowych pomieszczeń i korytarzy. Nie przywiązując uwagi do ich wystroju nie zdajemy sobie sprawy jak wiele traci się nie tylko na ogólnym wyglądzie, ale również jak odpowiednia aranżacja wpływa na jakość nauki. Właściwie dobrana kolorystyka czy też konkretne kształty mogą nie tylko przyczynić się do tego, że wnętrze stanie się bardziej przyjazne, ale również sprawić, że wiedza będzie szybciej przyswajana. Fototapety, naklejki, plakaty oraz obrazy na płótnie oferowane przez Fototapeta24.pl sprawią, że każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, a znajdujący się na nich motyw zachęci do poznania świata.

Produkty przez nas oferowane są w 100% ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia dlatego można je stosować we wnętrzu każdej klasy. Jako bezpośredni producent gwarantujemy Państwu najniższą cenę na rynku.

Dla Szkół Językowych, które zamówią u nas produkty przygotowaliśmy specjalną ofertę. Rabat na zakupy w wysokości -10%. Wystarczy, że wpiszą Państwo podczas składania zamówienia unikatowy kod podany poniżej. Numer należy wpisać w polu „Kod promocyjny”. Promocja jest ograniczona czasowo.

KOD PROMOCYJNY: 1122987

UWAGA: Kod obowiązuje tylko dla Szkół Językowych i może być wykorzystany wyłącznie dla podmiotów posiadających NIP firmowy, na który zostanie wystawiona faktura.

Wybierz zdjęcia z galerii poniżej:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 609 009 488 w godzinach od 08:00 do 20:00 - 7dni w tygodniu

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia