Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania:
Wynik wyszukania:

Sypialnia to niezwykłe miejsce w domu. Szukasz w niej ukojenia oraz spokoju, po ciężkim dniu, odpoczywasz, regenerujesz siły. O poranku medytujesz lub planujesz zajęcia, wieczorem zaś marzysz i spędzasz czas z drugą połówką. Nic więc dziwnego, że aranżując to wnętrze, zależy Ci na tym, aby było ono nie tylko funkcjonalne, lecz również dające ukojenie, relaksujące oraz inspirujące.

Przy odrobinie fantazji możesz to wszystko zrealizować dzięki odpowiedniemu doborowi zastosowanej kolorystyki oraz dodatków. Jednak istnieje na to łatwiejszy sposób – ciekawa fototapeta. Do sypialni pasuje wiele motywów, ale najlepiej skup się na swoich ulubionych, które wywołują jak najmilsze skojarzenia. Świetnie w tej roli sprawdzą się sielskie widoczki, romantyczne zachody słońca, tajemnicze zakątki orientalnych krajów lub egzotyczne miejsca rozbudzające fantazję na o wymarzonych wakacjach. Ciekawym pomysłem będzie również widok rozgwieżdżonego nieba, w szczególności dla osób, które zawsze marzyły o tym, by posiadać w sypialni okno dachowe umożliwiające zasypianie z widokiem na drogę Drogę Mleczną. Jeśli natomiast sypialnia to dla Ciebie romantyczne gniazdko, warto skupić się na motywie nawiązującym do miłości, np. przedstawiającym dwa zakochane flamingi, których wygięte szyje tworzą figurę w kształcie serca.

Jakie jeszcze motywy pasują do sypialni? Fototapety przeznaczone do tego pomieszczenia mogą przedstawiać nie tylko zdjęcia, lecz ale również grafiki utrzymane w stylu glam lub nawiązujące np. do romantycznej epoki wiktoriańskiej.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->