Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Fototapety, obrazy i naklejki - Czarno biały (szary)

Wynik wyszukania: 10503319
Wynik wyszukania: 10503319

Czerń i biel. Takie połączenie kolorystyczne to prawdziwa klasyka, która doskonale komponuje się z każdym stylem i pasuje do wszystkich wnętrz. Rewelacyjnie prezentuje się również na fototapecie! Czarno-biały (szary) motyw stanowi ciekawy akcent na ścianie. Cieszy się popularnością w szczególności u tych osób, które ponad wszystko cenią sobie klasyczną elegancję lub po prostu uwielbiają ciekawe połączenia kolorystyczne. Nie trzeba chyba dodatkowo podkreślać faktu, że w takim zestawieniu barw na ścianie doskonale wygląda każdy obiekt.

Wybierając fototapetę, można zauważyć, że dostępne są trzy różne warianty tego zestawienia kolorystycznego. Po pierwsze – zdjęcia wykonane z zastosowaniem klasycznego czarno-białego filtra fotograficznego. Jest to absolutna klasyka w tej dziedzinie, dodająca każdemu zdjęciu urzekającej tajemniczości i elegancji. Po drugie – czarno-białe obiekty występujące w naturze, np. przejście dla pieszych, białe oznaczenia na czarnym asfalcie ulic, czy też zwierzęta, jak choćby pingwin czy zebra. Trzecim wariantem jest wymieszanie bieli i czerni i wyeksponowanie szarości – zarówno po zastosowaniu filtra, jak i w przypadku naturalnie szarych obiektów, np. smugi dymu, mgły lub… uroczego misia koala.

W jaki sposób taką fototapetę zastosować w wybranym wnętrzu? Czarno-białe (szare) motywy graficzne są niezwykle łatwe w aranżacji – zestawisz je spokojnie z dowolnym kolorem, zależnie od efektu, na jakim Ci zależy szczególnie. Warto również delikatnie ożywić pomieszczenie poprzez zastosowanie dodatków w jaskrawym kolorze, np. czerwonym.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia
--> -->