Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 135552489
Wynik wyszukania: 135552489

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje – wszędzie tam, gdzie się pojawia, milkną rozmowy, cichnie krzyk, wyostrza się słuch i nadchodzi czas refleksji nad pieszczącymi ucho dźwiękami. Nie inaczej jest w przypadku fototapet – muzyczne motywy, które są na nich uwiecznione, w podobny sposób oddziałują na wnętrze. Jak to możliwe, skoro mamy do czynienia wyłącznie z nieruchomym obrazem?

Muzyka przejawia się nie tylko w dźwiękach, lecz również w obiektach – najczęściej jako mikrofon , który może być stylowy, jak te stosowane na estradach wiele lat temu lub nowoczesny, znany współczesnym muzykom. Muzyka to również instrumenty , takie jak klasyczne pianino , puzon , saksofon , skrzypce , gitara czy wiolonczela . Muzykę wyrażają również nuty – najbardziej zaawansowani amatorzy tej pięknej sztuki z powodzeniem stosują na ścianach zapisy uwertur stworzonych przez ulubionych kompozytorów lub... przez siebie samych.

Muzyczne fototapety chętnie stosuje zarówno zakochana w nowoczesnych dźwiękach młodzież, jak i dorośli, lubiący bardziej wysmakowane gatunki. Skoro łączy pokolenia i łagodzi obyczaje, motyw z muzyką związany doskonale sprawdzi się z pewnością w salonie lub pokoju dziennym, w którym wieczorami można wspólnie posłuchać ulubionych utworów. Uatrakcyjni również królestwo nastolatka o znacznie mniej wybrednym guście. Kolorowe bębny, gitarowe struny, falujące nuty , winylowe płyty , płonące gitary , a nawet wybijające się ze ściany głośniki – to nowoczesne elementy, które w doskonały sposób ożywią pokój każdego melomana.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia