Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 117526333
Wynik wyszukania: 117526333

Jeden z najbardziej inspirujących motywów pasujących do wystroju każdego wnętrza, stanowią wszelkie wariacje na temat miast – zarówno wielkomiejskiej dżungli, jak również małych, sennych i spokojnych miasteczek o malowniczym położeniu.

Obie kategorie zajmują bardzo wysokie miejsce w rankingu najpopularniejszych motywów goszczących na fototapetach. Pejzaż przedstawiający małe miasteczka doskonale pasuje do sypialni oraz salonu, stanowi bowiem idealne tło do marzeń o romantycznych, dalekich podróżach. Widok małych, uroczych domków pogrążonych w ciszy śnieżnego wieczoru wzmaga poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Romantyczna uliczka wśród wijących się winorośli lub pogrążone w promieniach lata słoneczne wybrzeże Grecji poprawiają humor, nawet gdy za oknem szaleje śnieżyca. Gdy podczas jesiennej szarugi zasłonisz okna i zapewnisz odpowiednie oświetlenie, zatopisz się w słonecznych uliczkach śródziemnomorskiego miasteczka – do szczęścia wystarczy tylko fototapeta. Miasto to niebanalna propozycja dla wszystkich grup wiekowych. Motywy miejskie mogą nawiązywać nie tylko z do kojącej, sielskiej miejscowości, lecz również do wielkomiejskiej dżungli pełnej ekscytujących przygód.

Grafiki przedstawiające znaki drogowe lub uliczne światła mogą być również ciekawym uzupełnieniem pokoju młodzieżowego. Na uwagę zasługuje też nowoczesne ujęcie motywu drogi, który często pojawia się na fototapecie. Ulica kojarzy się z wędrówką, poszukiwaniem własnego kierunku w życiu. Nie bez znaczenia jest fakt, że motyw ten jest często wybierany przez młodzież będącą na takim etapie wyboru dalszej ścieżki edukacji i kariery.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia