Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 135566017
Wynik wyszukania: 135566017

Osoby odważne i śmiało wyrażające swoje upodobania (należące na ogół do grona młodzieży), najczęściej wybierają ekscentryczne ozdoby do swojego pokoju. Jedną z nich jest prezentująca interesujące graffiti fototapeta. Odważne wzory można w ciekawy sposób wkomponować w całą aranżację pokoju nastolatka. Wystarczy resztę ścian utrzymać w pozornie surowym stylu, stosując np. farbę w szarym odcieniu, imitującą beton. Dobór dodatków będzie prawdziwą wisienką na torcie, jeśli umiejętnie przeprowadzisz to zadanie.

Abstrakcyjna fototapeta jest pozornie dość ciężkim elementem, który nieoczekiwanie może zdominować niewielkie pomieszczenia. Dlatego w takim przypadku bardzo istotne są również takie aspekty jak intensywność kolorystyki samego wzoru oraz jego wielkość. Zasada, którą warto się kierować to: im mniejsze pomieszczenie, tym drobniejszy wzór na fototapecie i bardziej przygaszone kolory. Dzięki temu odpowiednio wyeksponujesz zarówno piękno wybranego motywu, jak i całego wnętrza.

Kolorowy motyw na fototapecie bardzo skutecznie ożywi całe pomieszczenie i sprawi, że stanie się ono intrygujące i oryginalne. Abstrakcyjne wzory na ścianie dodatkowo pobudzają wyobraźnię i działają inspirująco – szczególnie gdy pasjonujesz się sztuką nowoczesną. Jak już wspomniano, taki motyw doskonale sprawdzi się również w pokoju nastolatka. Fascynująca fototapeta przyciąga spojrzenia i stanowi doskonałe uzupełnienie stylizacji wnętrza, dodając mu niepowtarzalnego uroku.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia