BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ZAKUPÓW GWARANTUJE TRUSTED SHOPS. SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ GWARANCJI DO 10 000 ZŁ
więcej

Promocja - tylko teraz - sprawdź ile zaoszczędzisz wybierając motyw z naszych galerii.

Wybierz zdjęcia z kategorii lub z galerii bestsellerów:

Jak kupować?

Krok 1
Wybierz zdjęcie z kategorii lub wyszukaj interesujący motyw za pomocą wyszukiwarki
Krok 2
Określ medium na jakim chcesz wydrukować zdjęcie: Fototapeta, Naklejka, Obraz lub Plakat
Krok 3
Dostosuj zdjęcie do indywidualnych potrzeb. Podając własne wymiary będziesz mógł sam w prosty sposób wykadrować fotografię.
Krok 4
Złóż zamówienie i czekaj na kuriera.


Opis produktów

Fototapeta

Fototapeta - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku


212 g/m2, matowy, wysokiej jakości fotorealistyczny papier powlekany lateksem, dedykowany do wewnętrznych wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet. Sposób klejenia znajdą Państwo w PORADNIKU.

Fototapety których krótszy z boków ma więcej niż 150 cm, drukujemy w częściach. Docinanie na specjalnym trymerze daje Państwu pewność równego klejenia na styk gdzie nie będzie widać łączeń. Fototapety, których wysokość jest większa niż 300 cm, drukowane są z zakładkami i tak też powinny być klejone.

Materiał (papier bez nadruku), dzięki specjalnej lateksowej strukturze jest wodoodporny dzięki temu nie rozciąga się, nie ulega rozdarciu a narożniki się nie wywijają.

Przy aplikacjach w miejscach publicznych (pubach, restauracjach, sklepach) czy też w kuchni, przedpokoju czy łazience polecamy laminowanie wydruku specjalną folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności fototapety.

Opcję laminowania należy zaznaczyć podczas składania zamówienia przy konfiguracji produktu.

Fototapety, których wysokość jest większa niż 300 cm, drukowane są z zakładkami. Wyjątek stanowią fototapety laminowane, które (oprócz indywidualnych ustaleń) drukowane są na styk i tak też powinny być klejone.

Pakowanie fototapet:
Przy pakowaniu naszych produktów stosujemy wyjątkowe rozwiązanie, przy którym wydruk nie styka się ze ściankami opakowania. Daje to Państwu pewność, że nie pojawi się uszkodzenie w trakcie transportu. Tuby, w które zapakowane są nasze produkty oznaczone są oryginalnymi naklejkami z naszym znakiem firmowym Fototapeta24.pl oraz naklejką ostrzegawczą. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie lub brak któregoś z oznaczeń, inną naklejkę bądź inne uszkodzenie opakowania, może to oznaczać, że zawartość paczki została naruszona. Po przyjęciu paczki i niezwłocznym dokładnym sprawdzeniu stanu jej zawartości, w przypadku gdy wydruk jest uszkodzony, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta naszego serwisu bądź z firmą kurierską w celu sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody jest podstawą do złożenia reklamacji.Fototapeta jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.
Plakat

Plakat - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku


Papier na plakaty - o wysokiej gramaturze 200 g/m2, powlekany, do druku zdjęć i grafik z dużym nasyceniem kolorystycznym.

Krótszy bok plakatu nie powinien mieć większych wymiarów niż 150 cm, długość nawet znacznie powyżej 300 cm.

Pakowanie plakatów:
Przy pakowaniu naszych produktów stosujemy wyjątkowe rozwiązanie, przy którym wydruk nie styka się ze ściankami opakowania. Daje to Państwu pewność, że nie pojawi się uszkodzenie w trakcie transportu. Tuby, w które zapakowane są nasze produkty oznaczone są oryginalnymi naklejkami z naszym znakiem firmowym Fototapeta24.pl oraz naklejką ostrzegawczą. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie lub brak któregoś z oznaczeń, inną naklejkę bądź inne uszkodzenie opakowania, może to oznaczać, że zawartość paczki została naruszona. Po przyjęciu paczki i niezwłocznym dokładnym sprawdzeniu stanu jej zawartości, w przypadku gdy wydruk jest uszkodzony, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta naszego serwisu bądź z firmą kurierską w celu sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody jest podstawą do złożenia reklamacji.Plakat jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.
Obraz - wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii druku

Canvas na obrazy – wysokiej jakości płótno lniane z niewielką domieszką syntetyków, powlekane jednostronnie do nadruku, zadrukowane i naciągnięte na drewniany blejtram lub wykonaną z płyty MDF ramę. Grubość obrazu - od 2,0 do 3,0 cm. Jeśli długości boków obrazu nie są zakończone na 5 lub 0 (np. 72 cm, 96 cm), czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Informujemy, iż krosna - blejtramy do obrazów są produkowane na wymiar określony przez Państwa.
Jeśli zależy Państwu na błyskawicznej dostawie proponujemy wybrać wymiary standardowe z listy poniżej:
20, 30, 40, 45, 50, 60, 70, 75, 80, 90, 100, 105, 120, 130, 150 cm
Oto przykłady wymiarów standardowych: 75x150 cm ; 40x150 cm ; 80x130 cm ...

W przypadku wymiarów których nie ma na liście wykonamy krosno na Państwa specjalne zamówienie - bez jakiejkolwiek dopłaty. Jednak w takim przypadku możliwym jest wydłużenie czasu realizacji całego zamówienia o 2-3 dni robocze wobec standardu. Niezależnie od wybranych wymiarów otrzymają Państwo wysokiej jakości obraz, który przez długie lata będzie zachwycał wspaniałymi nasyconymi i trwałymi kolorami oraz estetyką wykonania.

Pakowanie Obrazu:
Obrazy pakowane są i zabezpieczane w usztywnione opakowanie za każdym razem indywidualnie wykonywane i dopasowywane do wymiarów wyrobu. W przypadku obrazów na płótnie, w których suma dwóch krótszych boków + jednego dłuższego boku jest większa niż 300 cm, dodatkowe koszty transportu ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt z działem logistyki: tel. +48 95 7835 100 wew. 24 kom. +48 517 754 263

Opakowania, w których dostarczane są obrazy oznaczone są oryginalnymi naklejkami z naszym znakiem firmowym Fototapeta24.pl oraz naklejką ostrzegawczą. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie lub brak któregoś z oznaczeń, inną naklejkę bądź inne uszkodzenie opakowania, może to oznaczać, że zawartość paczki została naruszona. Po przyjęciu paczki i niezwłocznym dokładnym sprawdzeniu stanu jej zawartości, w przypadku gdy wydruk jest uszkodzony, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta naszego serwisu bądź z firmą kurierską w celu sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody jest podstawą do złożenia reklamacji.Obraz jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.


Naklejka

Naklejka lub inaczej nazywana fototapeta samoprzylepna wydruk LATEX HP - nie ma lepszej technologii drukuFolia samoprzylepna matowa - wysokiej jakości, którą zapewnia największy europejski producent folii do zadruku niemiecka firma Oracal. Warstwę kleju zabezpiecza papier silikonowy usuwany podczas aplikacji.

Naklejka przeznaczona jest do oklejania powierzchni idealnie gładkich i czystych, takich jak fronty meblowe, gładkie płyty, drzwi czy szkło.

Przy aplikacjach w kuchni czy miejscach publicznych (pubach, restauracjach, sklepach) polecamy laminowanie wydruku specjalną przezroczystą folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności naklejki czy fototapety.

Naklejki, których krótszy z boków ma więcej niż 150 cm, drukujemy w częściach. Naklejki w częściach drukowane są z zakładkami.

Pakowanie naklejek:
Przy pakowaniu naszych produktów stosujemy wyjątkowe rozwiązanie, przy którym wydruk nie styka się ze ściankami opakowania. Daje to Państwu pewność, że nie pojawi się uszkodzenie w trakcie transportu. Tuby, w które zapakowane są nasze produkty oznaczone są oryginalnymi naklejkami z naszym znakiem firmowym Fototapeta24.pl oraz naklejką ostrzegawczą. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie lub brak któregoś z oznaczeń, inną naklejkę bądź inne uszkodzenie opakowania, może to oznaczać, że zawartość paczki została naruszona. Po przyjęciu paczki i niezwłocznym dokładnym sprawdzeniu stanu jej zawartości, w przypadku gdy wydruk jest uszkodzony, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta naszego serwisu bądź z firmą kurierską w celu sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody jest podstawą do złożenia reklamacji.Naklejka jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.Ostatnio oglądane

Zobacz opinie klienta

FAQ - Najczęściej zadawane pytania HP Google+ Facebook ico Pinterest  ico