Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Fototapety, obrazy i naklejki - Kamień / PiasekWynik wyszukania: 100193656
Wynik wyszukania: 100193656

Motywy dekoracyjne oparte na naturalnych surowcach mają taką zaletę, że nigdy nie wychodzą z mody. Klasyka jest wieczna, kamień obok piasku i drewna to popularny i nawiązujący do natury element wystroju.

Marmurowy blat nada kuchni szyku i elegancji, podobnie jak dębowy parkiet salonowi. Ale aby Twoje wnętrze stało się stylowe i nowoczesne, nie musisz robić od razu generalnego remontu ani wykorzystywać oryginalnych materiałów . Wystarczy, że kupisz fototapetę z odpowiednim motywem, którą przykleisz bez problemu samodzielnie. Stanie się ona doskonałym tłem dla stylowej aranżacji przestrzeni wokół Ciebie.

Naturalne i stonowane wzory sprawiają, że mieszkanie staje się oazą spokoju, pozwala wyciszyć się i zrelaksować nawet po wyjątkowo ciężkim dniu. Jednocześnie surowy, kamienny czy betonowy deseń na ścianie nada wnętrzu charakteru, zmieniając zwykłe M w industrialny loft, nowojorski apartament albo bungalow na karaibskiej plaży.

Wybieraj spośród setek wzorów i kolorów. Ruda cegła, do złudzenia przypominająca tą prawdziwą, czy delikatny, blady piaskowiec , ledwo zastygła lawa czy bruk rodem z XVIII-wiecznego Londynu. A może fototapeta 3d przedstawiająca spękane słońcem dno wyschniętego jeziora, mieniący się odcieniami błękitu minerał czy delikatny i skłaniający do zadumy japoński ogród ? Niezależnie, na co się zdecydujesz, Twoje mieszkanie tylko na tym zyska.

Fototapety , dzięki zastosowanym barwników, mienią się żywymi, intensywnymi kolorami i zachwycają głębią obrazu.

Fototapeta 3d ponadto, w przeciwieństwie do naturalnych materiałów użytych we wnętrzu, jak kamień dekoracyjny albo tynk strukturalny, jest zdecydowanie mniej wymagająca w pielęgnacji i utrzymaniu czystości.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia