Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 100470870
Wynik wyszukania: 100470870

Rower jest środkiem transportu, który doskonale nadaje się dla osób w każdym wieku – z tego powodu można powiedzieć, że jednoczy pokolenia. Wspólna, rodzinna wycieczka za miasto to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, zaś sam środek transportu bez wątpienia przywołuje wyłącznie pozytywne skojarzenia oraz wspomnienia. Chętnie umieszcza się go więc na fototapetach. Rower dla niektórych jest obiektem marzeń, dla innych zaś nieodłącznym towarzyszem wycieczek. Dla wszystkich jednak może stanowić ciekawy motyw dominujący w wystroju wnętrza.

Obecnie we wzornictwie stosuje się zarówno nowocześnie wyglądające pojazdy, jak i oryginalne modele sprzed lat. W każdym z przypadków rower będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia. Ciekawymi obiektami są nie tylko same dwuślady, ale także kompozycja pojazdu opartego nonszalancko o ścianę budynku, wesoła grupka roześmianych cyklistów lub rower na tle romantycznego rozstaju dróg. Motyw ten sprawdzi się doskonale zarówno w młodzieżowym pokoju nastolatka, jak i w pokoju dziennym lub w salonie.

Warto zadbać o to, aby rowerowa fototapeta nie zdominowała całego pomieszczenia – pozostałe ściany niech pozostaną utrzymane w kolorystyce neutralnej. Aby dodać całemu wnętrzu smaku, można uzupełnić wystrój o kilka ciekawych akcesoriów nawiązujących do samego pojazdu lub wycieczek – np. miniaturowy rower jako podstawka na telefon lub element ozdobny doniczki.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia