Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 163540544
Wynik wyszukania: 163540544

Każdy podróżnik – i ten mały, i duży – z pewnością posiada w swojej kolekcji przynajmniej jedną mapę przedstawiającą wszystkie kontynenty Ziemi. Często umieszcza ją w widocznym miejscu, szczególnie na ścianie, aby móc wbijać małe pinezki w miejsca państw i miast, które miał już okazję odwiedzić, a także zaznaczać planowane trasy wycieczek, które dopiero odbędzie w przyszłości.

Aby zyskać większą czytelność, warto zastąpić tradycyjną papierową mapę specjalnie zaprojektowaną do tego celu fototapetą. Materiały drukowane, takie jak mapy można samodzielnie wyselekcjonować i dostarczyć w odpowiednim rozszerzeniu. Przygotowana w ten sposób fototapeta stanie się nie tylko oryginalną ozdobą ściany, lecz zyska przede wszystkim na swojej użyteczności. Wybrany obraz może zyskać formę plakatu, naklejki lub fototapety. Mapa konkretnego zakątka świata lub wszystkich kontynentów doskonale sprawdzi się w każdym wydaniu.

Taka forma dekoracji wnętrza to doskonały pomysł na nietuzinkową aranżację mieszkania, w którym przebywa wielbiciel podróży lub osoba pasjonująca się geografią. Może być to również dobry pomysł na wystrój pokoju dziecka, które interesuje się tą dziedziną nauki – na poszczególnych kontynentach może np. poprzyklejać zwierzątka, które występują w danym regionie. Będzie to doskonała zabawa, która zaowocuje lepszymi wynikami w nauce. W przypadku, gdy urządzasz własny gabinet lub biuro, równie dobrym pomysłem okaże się odpowiednio dobrana fototapeta. Świat, czyli po prostu glob ziemski, z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, które pragnie podkreślić swój międzynarodowy charakter.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia