Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 100002908
Wynik wyszukania: 100002908

Motyw drzewa jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych wzorów w dekoracji wnętrz. Drzewa kojarzą się ze spokojem, mądrością, bezpieczeństwem i domem. Wśród wszystkich dostępnych, drzewnych motywów dominują klasyczne gatunki liściaste, takie jak dąb, klon, lipa czy kasztanowiec lub też iglaste, np. świerk, jodła kaukaska czy sosna.

W zależności od pory roku, którą przedstawia fototapeta, drzewa mogą również występować w fazie kwitnienia, jeśli na obrazku panuje wiosna - chociażby pięknie kwitnąca wiśnia lub jabłoń. W przypadku typowo zimowych grafik drzewa pokrywają malowniczy szron lub czapy ze śniegu, które dodają im niepowtarzalnego uroku mroźnego krajobrazu. Wśród drzewek kojarzonych z zimową porą, doskonałym motywem dekoracyjnym może być również świątecznie przystrojony świerk – jest to w szczególności propozycja dla osób, które ponad wszystko uwielbiają świętować Boże Narodzenie i z niecierpliwością czekają na ten jedyny moment w roku, w którym przystraja się choinkę.

Jak jeszcze może wyglądać ten motyw na fototapecie? Drzewo zaprezentowane na grafice może również przybierać formę artystycznej grafiki z użyciem klasycznych technik malarskich lub sztuk nowoczesnych. Motyw drzewa doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu, także podczas aranżacji pomieszczenia możesz swobodnie dać się ponieść wyobraźni. Ponieważ jest to symbol kojarzony z bezpieczeństwem i rodziną – najlepiej sprawdzi się w salonie lub pokoju dziennym, w którym spędzasz najwięcej czasu z najbliższymi.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia