Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Fototapety, obrazy i naklejki - Zwierzę domoweWynik wyszukania: 175691517
Wynik wyszukania: 175691517

Zwierzęta domowe to niezwykle wdzięczny motyw pojawiający się na fototapetach. Doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w salonie. Jeśli posiadasz w domu ukochanego pupila, interesującym sposobem na wyrażenie Twojej jakże ogromnej dla niego sympatii może być umieszczenie na ścianie jego podobizny bądź też wizerunku zwierzątka bardzo do niego podobnego. Jest to także świetna alternatywa dla osób, które nie posiadają pupili, ponieważ nie mogą sobie na nie pozwolić lub też cierpią na alergię.

Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie plakatu, naklejki lub fototapety. Zwierzęta domowe widniejące na nich to najczęściej psy lub koty, choć zdarzają się również wizerunki innych milusińskich – np. królików, świnek morskich, kolorowych rybek, kanarków lub papug. Zabawne obrazy zwierząt spodobają się z pewnością również dzieciom. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznej tapety do pokoju dziecięcego.

Aby wizerunek psa lub kota nie zdominował całego pomieszczenia, warto zastosować ten motyw tylko na jednej, wybranej ścianie pokoju, zaś resztę utrzymać w wybranej, neutralnej kolorystyce, która świetnie zgra się z tłem fototapety. Zwierzęta domowe to motyw, który z powodzeniem znajdzie zastosowanie również w salonie, jako idealne tło dla codziennych zajęć dzielonych z najbliższymi. Niektóre obrazy pasują tematycznie również do innych pomieszczeń, np. do jadalni oraz łazienki – w tym przypadku ważna jest ogólna wymowa danego obrazka, jego charakter, a także główny bohater grafiki.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia