Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 99968885
Wynik wyszukania: 99968885

Strażak to zawód, o wykonywaniu którego marzy większość małych chłopców – nic więc dziwnego w tym, że ogromną popularnością cieszą się naklejki, plakaty i fototapety z przedstawicielami tej trudnej, choć pięknej profesji. Niemal każdy chłopiec śni o takim motywie w swoim pokoju – warto zatem zadbać o codzienne źródło inspiracji i umieścić na jednej ze ścian dziecięcego królestwa efektowną fototapetę. Strażak to motyw, który będzie się dobrze komponował się zarówno w małym, jak i dużym pomieszczeniu.

Ponieważ należy się liczyć się z tym, że już sam mundur strażaka jest jaskrawy, a z pewnością wielce pożądana przez dziecko będzie grafika z tłem w postaci efektownych płomieni ognia – taką fototapetę trzeba zestawić ze spokojną kolorystyką, która ją odrobinę stonuje i ujarzmi. Odcienie żółci, pomarańczu i czerwieni najlepiej połączyć ze spokojnym, jasnym beżem, bielą lub szarością, ciekawie sprawdzi się także pastelowa zieleń lub błękit. Dzięki takiemu zabiegowi, z pozoru agresywne barwy zostaną wyciszone i nabiorą nowego wymiaru. Można za to nieco bardziej poszaleć w przypadku dodatków.

Zastosowanie zabawnych akcesoriów, które będą ciekawie nawiązywać do motywów z grafiki, z pewnością spodoba się dziecku i przyciągnie jego uwagę. Na co jeszcze możesz zwrócić uwagę przy doborze fototapety? Ludzie w mundurze mogą pochodzić zarówno z polskiej, jak też i zagranicznej straży pożarnej – wybór kraju pochodzenia najlepiej pozostawić dziecku, które najlepiej określi, który bohater podoba mu się najbardziej.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia