Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 102034863
Wynik wyszukania: 102034863

Architektura związana ze sportem to nie tylko miejsce kultu wielu kibiców, lecz również ciekawy obiekt nadający się idealnie na motyw fototapety. Arena sportowa w akompaniamencie świateł padających na zieloną murawę to widok, który potrafi przyspieszyć bicie serca zarówno małego chłopca, czy nieco starszego już nastolatka, jak i dorosłego kibica. Z tego powodu może mieć zastosowanie w pokojach o różnym przeznaczeniu.

W przypadku małego dziecka wzór ten doskonale pobudzi jego wyobraźnię – zasypiając, malec będzie mógł wpatrywać się w ulubiony obiekt i wyobrażać sobie bez końca, że właśnie rozgrywa w nim całkiem udany mecz. Zastosowanie podobnego motywu u nastolatka pozwala zrealizować wiele ciekawych pomysłów na aranżację, której tematem przewodnim jest arena sportowa. Fototapeta spodoba się również dorosłym amatorom piłki nożnej – jako główna ozdoba „męskiej jaskini” będzie stanowić odpowiednie tło do kibicowania podczas niejednego meczu.

Fototapeta z motywem sportowym stanowi świetne wyzwanie dla osób lubiących projektować wnętrza. Doskonałym uzupełnieniem takiej grafiki będzie nawiązanie tematyczne w postaci różnych obiektów w pokoju. Ciekawym pomysłem jest zielony dywan lub wykładzina imitująca swoim wyglądem piłkarską murawę. Świetnym dodatkiem może się okazać również poduszka lub fotel w kształcie piłki. Jeżeli dysponujesz stosunkowo dużym pomieszczeniem, możesz zaszaleć o wiele bardziej, montując np. imitację bramki na jednej ze ścian. Jak widać, dobrze dobrana fototapeta stanowi źródło niekończących się pomysłów na ciekawą aranżację wnętrza!

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia