Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 99982908
Wynik wyszukania: 99982908

Co widzisz, kiedy patrzysz na niebo? Przede wszystkim to, jak bardzo jest ono zmienne. Czasem jest błękitne i niemal bezchmurne, innym razem srogo zasnute płaszczem chmur, niekiedy zaś wielobarwne albo granatowe, upstrzone milionami gwiazd. Dokładnie takie wizerunki goszczą również na fototapetach – niebo potrafi bowiem przybierać różne oblicza. Wybierając jedno z nich, warto zastanowić się, jak wkomponujesz obraz w wystrój całego pomieszczenia.

Jeśli masz konkretny pomysł na aranżację, możesz pozwolić sobie na nieco zabawy kolorystyką wnętrza, w którym zaszczytne miejsce zajmie wybrana fototapeta. Pamiętaj jednak o tym, że warto postawić szczególnie na jasne barwy, które dodatkowo optycznie powiększą oraz rozświetlą całe pomieszczenie. Jeśli zależy Ci na intensywnej, kolorowej lub ciemnej grafice, możesz ją z powodzeniem rozjaśnić lub zestawić z kontrastującymi barwami – np. granatowy połączyć z beżowym lub kremowym, obecnym na sąsiednich ścianach. Jak to może wyglądać na przykładzie konkretnego wzoru fototapety? Niebo w barwach zachodzącego słońca możesz zestawić ze sąsiednimi ścianami w kolorze jasnej moreli, zaś niebo błękitne – z kolorem kremowym lub białym.

Warto zadbać również o akcenty porozmieszczane na całej przestrzeni pokoju. Mogą to być np. małe świeczniki wyglądające jak gwiazdy lub poduszka przypominająca puchaty obłoczek. Kolorystykę panującą w pomieszczeniu staraj się jednak jak najbardziej wyważyć, aby atmosfera panująca w pokoju zachęcała do przebywania w nim.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia