Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Fototapety, obrazy i naklejki - Kaskada / Wodospad / GejzerWynik wyszukania: 163538127
Wynik wyszukania: 163538127

Nowoczesne, lekkie i świeże motywy, znajdujące się na fototapetach 3D doskonale podkreślą charakter Twojego mieszkania, czyniąc je niepowtarzalnym i oryginalnym. Ponadto, nadruk z dużą, trójwymiarową grafiką idealnie nadaje się do optycznego powiększania niewielkich wnętrz. A jak sprawić, aby pomieszczenie nabrało niebanalnego charakteru? Postaw na fototapetę 3D z motywem wody! Wodospad, pejzaż z rzeką w tle, spiętrzone fale kaskady, a może buchający parą gejzer?

Do niedawna wodne aranżacje, przywodzące na myśl wakacje nad morzem czy tropikalną wyspę zarezerwowane były jedynie do łazienek i pokoi kąpielowych. Do klasyki należą wodospady – fototapety z ich wizerunkiem szczyt swojej popularności osiągnęły w latach 90’, jednak teraz zyskały drugą młodość i wyszły na… salony. Z czym kojarzy się motyw wodny? Ze spokojem, harmonią, relaksem w Spa, ale także z beztroskimi chwilami na wakacjach, z zabawą i przygodą. Czemu nie przenieść tego do pomieszczeń, w których spędzasz większość czasu? Gejzer w kuchni, a w salonie dzika kaskada? Fototapeta 3D z ruchomym obiektem wodnym zadziała równie kojąco po ciężkim dniu, jak spacer po plaży. Jak to możliwe, skoro na obrazku nie widać ruchu wody? Sekret kryje się w… podświadomości. Patrząc spienione fale, czy tego chcesz, czy nie, podświadomie słyszysz uspokajający szum wody i czujesz powiew morskiej bryzy na twarzy.

Wyjątkowa głębia nadruku sprawia, że fototapety 3D wyglądają niezwykle realistyczne, Pamiętaj zatem, że jeśli postawisz na tak dominujący element aranżacji, reszta wystroju, w tym dodatki i detale, powinna być lekka i stonowana. Tym samym bez zbytniej przesady podkreślisz niebanalny charakter wnętrza

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia