Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 135979950
Wynik wyszukania: 135979950

Pustynia od wieków nęci i kusi podróżników swoją tajemniczością i potęgą. Mimo że ten nieprzemierzony ocean piasku pochłonął już wielu śmiałków, wciąż przybywa nowych amatorów jego wdzięku. Najbezpieczniej jest jednak podziwiać piękno pustyni… we własnym mieszkaniu! Czy to w ogóle możliwe?

Tak! A to wszystko za sprawą odpowiednio dopasowanej fototapety. Pustynny pejzaż to nie tylko piasek. To spękana od gorąca ziemia, tajemnicza karawana poruszająca się na majestatycznych wielbłądach, niemal niewzruszonych niebezpiecznym urokiem pustynnych piasków. To również zachwycające wschody oraz zachody słońca, tworzące niebywałą kolorystykę na całej rozpiętości nieba. Jak połączyć pustynną fototapetę z aranżacją całego wnętrza? Komponując wystrój swojego pomieszczenia krok po kroku, zwracaj uwagę na wszystkie szczegóły. Majestat pustynnych pejzaży najlepiej wyeksponujesz, umieszczając obraz na wybranej ścianie. Jeśli pozostałe pomalujesz jednym, jasnym kolorem, uzyskasz idealne tło dla fototapety. Doskonałym uzupełnieniem będą ciekawe dodatki, np. fantazyjna poduszka w kolorze pustynnego piasku lub pluszowy wielbłąd. Motyw pustyni podkreślisz również poprzez dodanie akcesoriów w stylu orientalnym lub afrykańskim, szczególnie jeśli będą one wykonane z kamieni lub drewna.

Do jakich pomieszczeń w domu nadaje się fototapeta z tym widoczkiem? Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub pokoju młodzieżowym, a zatem wszędzie tam, gdzie spędzasz czas, m.in. rozmyślając o dalekich podróżach.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia