Zamów wydruki dekoracyjne premium - na indywidualne wymiary do: salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Wynik wyszukania: 163539869
Wynik wyszukania: 163539869

Jeśli jesteś wielbicielem górskich przechadzek i aktywnego spędzania czasu na południu naszego kraju, będziesz zachwycony pomysłem umieszczenia ukochanego pejzażu jako dekoracji na jednej ze ścian w mieszkaniu! Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dopasowana do Twoich upodobań i preferencji fototapeta. Góry stanowią motyw równie popularny, co morze, jednak wkomponowanie górskiego widoku w całość wystroju wnętrz stanowi nieco trudniejsze wyzwanie.

Jakie kolory kojarzą się jednoznacznie z tymi niepowtarzalnymi pejzażami? Z pewnością zieleń, brązy, szarości czy biel. Komponując aranżację pomieszczenia, warto uwzględnić przynajmniej jeden z nich, nawiązując w jak najwyższym stopniu do grafiki widocznej na fototapecie. Góry swoim chłodnym klimatem niosą ukojenie w letni, upalny dzień – zimą zaś pobudzają do marzeń o upragnionym domku w górach (koniecznie z kominkiem). Z tego powodu taką fototapetę najlepiej umieścić w salonie lub pokoju dziennym, w którym wraz z najbliższymi spędzasz zdecydowanie najwięcej czasu. Górskie widoczki będą z powodzeniem inspirować i przynosić ukojenie również w sypialni, a także w łazience.

Popularnym widokiem jest również orzeźwiający, górski potok z krystalicznie czystą wodą, a także wariacje na temat śnieżnych wakacji oraz sportów zimowych. Niezależnie od wybranego motywu, dobrym pomysłem będzie zestawienie górskich widoczków z drobnymi pamiątkami z gór. Staną się one świetnym uzupełnieniem dla wystroju całego pomieszczenia, a ponadto podkreślą jego pozytywny charakter.

Ostatnio oglądane

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA BY ZAGWARANTOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW PREZENTUJEMY CERTYFIKATY FIRMY HP DOTYCZĄCE MASZYNY, NA KTÓREJ DRUKUJEMY NASZE PRODUKTY. SĄ ONE W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA.
GREEN GUARD - bezpieczeństwo dla zdrowia